w

Friz oficjalnie potwierdza nową Ekipę. Kto się w niej znajdzie, gdzie zamieszkają?

https://youtu.be/NUwSihbL40g

Friz ujawnił wszystkie karty. Z uczestników T5M wybrane zostaną dwie osoby, które pojawią się w domu z innymi influencerami.


Nie jest to nic, czego nie można się było domyślać. Wszystko składało się w jedną, logiczną całość. Karol wspominał w poprzednich miesiącach, że coś remontuje, teraz wiadomo, że chodziło o dom nie starej, a nowej Ekipy.

Oczywiście nie będzie to całkowite zastąpienie Ekipy, a oddzielny projekt, być może w pewien sposób połączony ze znanymi już wszystkim youtuberami. Sam Friz mówi, że ma pomagać przy Genzie.

Kto tam będzie?

Z nowego odcinka T5M widzowie dowiedzieli się, że program wygrają dwie osoby. Oprócz wieloletniego kontraktu, zamieszkają one także w remontowanym właśnie domu, który pół roku temu kupił Friz.

Te dwie osoby dołączą do innych influencerów. Póki co niestety nie wiadomo, o kogo chodzi. Mówi się nieoficjalnie, że może to mieć coś wspólnego ze 110%, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone i są to jedynie domysły.

“(…) udział w drugim, nowym projekcie Genzie, a jest to zamieszkanie w jednym domu z już znanymi influencerami i tworzenie z nimi wspólnie contentu przez pełny rok i razem z moją pomocą, też będę w tym uczestniczył, tak więc, to będzie drugi projekt Genzie. Dom, który kupiłem pół roku temu, od tego czasu wykańczamy, jest totalnym kozakiem, jest moim zdaniem fajniejszy, bardziej ekskluzywny od tego, który my mamy, w którym my teraz mieszkamy, więc jest grubo. Sam bym chciał tam mieszkać.”

Fot. https://youtu.be/NUwSihbL40g

Wszystko to zgadza się dokładnie z tym, co mówił między innymi Sylwester Wardęga. Powstaje kolejny projekt pokroju Ekipy, czy Team X. Pytanie tylko, kto jeszcze będzie w domu Genzie oprócz dwóch wybranych uczestników T5M.

Nie wiadomo także, kto wygra program T5M, sam Friz mówi, że niekoniecznie zwycięsko wyjdzie ten, kto jest najlepszy pod względem bycia influencerem, a ten, kto akurat będzie najlepiej pasował do osób, które już są w remontowanym domu.