w

Friz po raz pierwszy wyprzedzony przez Wersow. To efekt wszystkich ostatnich dram?

W świecie youtuberów Friz zdecydowanie był tym, który wybijał się na tle pozostałych.


Ostatni okres był dla Ekipy bardzo burzliwy. Większość wydarzeń kręciła się wokół jednej osoby, konkretnie Wersow. Przełożyło się to na spadek wyświetleń, ale także i znaczny wzrost zainteresowania wokół Weroniki.

Okazuje się, że youtuberce udało się wyprzedzić swojego narzeczonego. W rankingu Forbes to właśnie Weronika została uznana za najbardziej wpływową influencerkę. Co ciekawe, w TOP 10 oprócz Karola i Wersow znajduje się ktoś jeszcze z Ekipy.

Najbardziej wpływowi influencerzy

Nitro na swoim profilu Twitter opublikował listę najbardziej wpływowych influencerów stworzoną przez Forbes. Okazuje się, że wszystkie dramy wokół Wersow sprawiły, że wyprzedziła ona Friza.

TOP 3 wygląda następująco:

  1. Wersow
  2. Friz
  3. Anna Lewandowska

Dalej jest Sylwia Przybysz, co wiele osób nieźle zaskoczyło. Na czwartym miejscu kolejna osoba z Ekipy. Okazuje się, że po Karolu i Weronice, duży wpływ na swoich odbiorców na także Tromba.

Na 10 miejscu widnieje Julia Kostera, Natsu zaskakująco dopiero na miejscu 11. Screen zamyka Nitro, który prawdopodobnie będzie się niedługo piął jeszcze wyżej – głównie za sprawą swoich walk.

Jak traktować ten ranking? Jest on dość prestiżowy i w branży bardzo szanowany. Z drugiej strony to jedynie liczby, które nie zawsze odzwierciedlają zaangażowanie dalej społeczności. Przykładowo trudno ocenić, czy ludzie bardziej posłuchają Zusje, czy Dody.