w

Friz pokaże niedługo, co trafi do sklepów po lodach i napoju. Koral: “Już nie możemy się doczekać”

Fot. https://youtu.be/S8od4BcnBz0

Ekipa szykuje się do ujawnienia kolejnego produktu, który za jakiś czas trafi na sklepowe półki.


Friz wraz z firmą Koral cały czas toczy bój o znak towarowy. Sprawa będzie się jeszcze ciągnąć, bowiem do urzędu wpłynął sprzeciw złożony przez markę Koral. Firma poinformowała, że jej prawnicy mają wszystko pod kontrolą i nie trzeba się obawiać tego, że lody czy napój nagle znikną ze sklepów.

Przy okazji wydawania tego komunikatu potwierdzono także bardzo ciekawą rzecz. Niedługo ma się rozpocząć kampania promocyjna kolejnego produktu. Patrząc na popularność lodów czy napoju można się było tego spodziewać.

Kiedy nowość ta trafi do sklepów?

Informacja od szefa marketingu, jaką przekazano serwisowi wirtualnemedia.pl, mówi jasno, że Koral szykuje się na promocję produktu “na przyszły sezon”. Oznacza to tyle, że nie należy się spodziewać czegoś typowo na lato.

Co jednak ciekawe, Koral i Ekipa nie będą długo czekać na rozpoczęcie promowania nadchodzącej nowości. Jak tłumaczy szef marketingu Koral:

Mało tego, już teraz mamy bardzo ambitne plany co do rozwoju tego konceptu na przyszły sezon – już nie możemy się doczekać aby przedstawić te pomysły naszym konsumentom. Już bardzo niebawem będziemy odkrywać karty w tym temacie” 

Czyli zapewne za kilka tygodni coś zacznie się dziać w temacie następnej rzeczy Ekipy. Pytanie tylko, co to będzie. Czy chodzi o nowy smak lodów, czy może coś kompletnie innego, typowo kojarzonego z letnim okresem?

Pytanie tylko, jak to się przyjmie. Lody osiągnęły ogromny sukces, przy napojach było raczej średnio, kolejna rzecz musi być naprawdę super, jeżeli ma być tak samo chętnie kupowana, jak poprzednie produkty.