w

Friz popełnił ogromny błąd wyrzucając go? 50 tysięcy obserwujących i TOP 50 Polski

Fot. https://youtu.be/Yj9JVkhLlzc

Genzie weszło w tę ostatnią fazę i widać, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie milkną jednak głosy mówiące o tym, że skład uczestników mógłby być nieco inny.


Friz na samym końcu pierwszego etapu Genzie musiał podjąć kilka bardzo trudnych decyzji. Dotyczyły one oczywiście samych uczestników, jedynie trzy osoby mogły wejść do domu Genzie i choć jest wiele różnego rodzaju teorii, przykładowo o ocenzurowanej postaci, to jednak obecny skład wydaje się tym ostatecznym.

Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, że Friz mógł popełnić błąd, pozbywając się jednej z osób. Teraz były uczestnik Genzie wbił się do TOP 50 polskiego Twitcha, przebijając ponad 50 tysięcy obserwujących.

Obecnie samo Genzie nie może narzekać na wyświetlenia, odcinki spokojnie przebijają 500 tysięcy wyświetleń:

To był błąd?

W różnych mediach społecznościowych ludzie pokazują, że Mateusz radzi sobie bardzo dobrze, nawet po odejściu z Genzie. W tym momencie jego transmisje na Twitchu oglądane są nawet przez 4 tysiące osób w jednym tylko momencie. Ostatnie streamy:

Zielonym kolorem zaznaczony jest peak, maksymalna ilość widzów na danym streamie. Widać, że są to bardzo solidne liczby. Na tyle, że zaledwie po kilku tygodniach MatterFML znalazł się w TOP 50 polskiego Twitcha.

Teraz pytanie, czy w związku z tym można powiedzieć, że Friz popełnił błąd, wyrzucając go z projektu? Warto pamiętać, że Twitch jest kompletnie inny od Youtube. Serwis streamingowy to jedna z największych porażek Ekipy, która nie była w stanie zainteresować widzów tej platformy. Choć póki co Mateusz ma naprawdę dobre liczby, to mógł on zdaniem Friza nie pasować do nagrywania daily na Youtube.

Z pewnością jest to ciekawy przypadek, który warto obserwować. Nowa twarz z powiewem świeżości i ogromną wiedzą odnośnie tego, jak wyglądało Genzie od środka.