w

Friz powiedział mu o tym przed rodzicami. Czy ciemna strona kontraktów z Ekipą to prawda?

Jeden wywiad dał bardzo ciekawe tematy do dyskusji w przestrzeni internetowej. Pojawiła się tam kwestia między innymi kontraktów, jakie zawiera się z Ekipą.


Wszyscy doskonale wiedzą, że Ekipa nadal wyjaśnia sobie sprawy z byłymi już członkami. Wielu z nich dalej ma żal do Karola czy ogólnie do osób zarządzających projektem. Teraz jedna z osób będących w środowisku Friza dostała bezpośrednie pytanie o kontrakty i żal, jaki ekipowicze mają do Karola.

(…) jako członek Ekipy podpisałaś kontrakt z Frizem. I pytanie, bo poprzedni członkowie Ekipy, która wiemy, że nie istnieje… niektórzy nie ukrywają, że mają do Karola żal, co Ty na to?

Wiadomo, że nowe kontrakty zapewne różnią się od tych starych. Tutaj każdy miał świadomość tego, co podpisuje i dlaczego. Nie zmienia to faktu, że o kontraktach mówiło się bardzo źle, niektórzy wręcz je demonizowali.

Kontrakty Ekipy

Takie pytanie otrzymała Faustyna. Jedna z youtuberek Genzie. Co na to odpowiedziała?

(…) nie wiem, o co może mieć żal do Karola. To mogą być ich prywatne sprawy, które mają między sobą. Mi z perspektywy twórcy i relacji pomiędzy mną a zarządem i firmą jest wszystko okej. I póki co nie widzę w tym minusów żadnych. Wiadomo, że podpisując kontrakt wiedziałam, jakie są jego założenia, obowiązki i wynagrodzenie, ale nie sprawiało to we mnie poczucia, że czuję się wykorzystywana albo że mam żal do kogoś. A wręcz przeciwnie, to idzie w taką stronę, że czerpię z tego garściami i nie widzę minusów z tej współpracy.

Podczas wywiadu pojawiło się kilka interesujących wypowiedzi. Przykładowo Faustyna opowiadała, że Friz to bardziej przyjaciel niż szef, choć ma momenty, kiedy nim się staje – przy wpadkach youtuberów, gdy coś pójdzie nie tak, jak trzeba. Nie ma tam nic jednak przełomowego.

Oprócz informacji o tym, że jest w otoczeniu Friza osoba, która dowiedziała się o tym, iż zostanie on tatą jeszcze przed rodzicami. Do kogo Karol miał tak duże zaufanie? Wiele osób pewnie się domyśla:

Youtube: https://www.youtube.com/@swiatgwiazdpl

Oprócz tego, że ogólnie Friz się zmienił przez to, że będzie miał córkę, to widzowie usłyszeli, iż to Wujas, czyli Wujek Łuki, jako pierwszy dowiedział się o ciąży Weroniki.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka