w

Friz trochę przesadził? Wydał na projekty tyle, że teraz nie chce kupować sobie nawet kurtki

Fot. https://youtu.be/V_DoGYWI5Po

Friz ostatnio sporo nawiązywał do finansów, a widzowie sugerują, że przy Twoje5Minut być może trochę przesadził.


Wiadomo, że Friz zainwestował około 7mln w kupienie i całkowite urządzenie domu, który na ten moment służy projektowi Genzie. Co jednak ciekawe, Karol jakiś czas temu ujawnił również, ile kosztowało całe przedsięwzięcie pt. “Twoje5Minut”.

Okazuje się, że Ekipa wydała na to ponad 400 tysięcy. Trudno powiedzieć, kiedy to się zwróci i czy może już się zwróciło, ale zdecydowanie jest to kolejna spora kwota, którą Friz musiał wyłożyć od razu.

Fot. https://youtu.be/V_DoGYWI5Po

“szkoda mi kaski”

26 lipca Friz na swoim oficjalnym Twitterze napisał, że Twoje5Minut kosztowało 425 tysięcy złotych. Od tego wpisu zaczęły się pojawiać inne, stricte dotyczące pieniędzy i tego, że Frizowi szkoda kupować kolejnych rzeczy.

Karol pisał między innymi, że nie kupił niczego w trakcie Black Week, oprócz tego żal mu było kupić sobie kurtkę. Dalej pisał, że stracił ochotę na wydawanie pieniędzy do tego stopnia, że cofnął wpłatę własną na samochód.

Oczywiście nie ma mowy o tym, że Ekipa czy sam Friz ma jakieś poważne problemy finansowe. Youtuber przed chwilą wydał jednak bardzo dużo i prawdopodobnie musi nieco zwolnić. Warto także pamiętać, że mowa tutaj o Frizie, który w swojej szafie ma masę ubrań wartych dziesiątki, jak nie setki tysięcy złotych. Kurtka, o której pisze, zapewne nie należała do najtańszych.