w

Friz ujawnia, dlaczego usuwa swoje stare filmy i kiedy usunie te obecne. Jaki jest powód?

Friz ostatnio bardzo często odpowiada na różne pytania swoich widzów. Jedno z nich dotyczyło usuwania starych filmów. Okazuje się, że dzisiejsze materiały też mogą zostać usunięte. Kiedy i dlaczego?


Friz nigdy nie ukrywał tego, że traktuje swój kanał i to, co robi jako pewien serial. Chce, by wszystko na kanale było spójne, a każdy następny odcinek nawiązywał w jakiś sposób do poprzednich. Oznacza to tyle, że starsze materiały z czasem przestają “pasować” do tego, co Karol robi w danym momencie.

Wiele osób było przekonanych, że Friz usuwa swoje stare filmy przez to, że zwyczajnie się ich wstydzi. I choć jest w tym odrobinę prawdy, to główny powód jest nieco inny.

Dlaczego Friz usuwa swoje stare filmy?

Powodem, dla którego Karol usuwa swoje stare filmy jest fakt, że te nie pasują do “całości”. Jak słyszymy w jego rozmowie z Wersow, za kilka lat nawet i obecne filmiki mogą zostać usunięte ze względu na zmianę contentu, czy obranego kierunku rozwoju.

(…) stare filmy jakieś takie, których nie ma na kanle, a kiedyś były, to zdjąłem z niego z tego powodu, że po prostu nie pasują mi do całości i pewnie za parę lat też zdejmę jakieś filmy i to będę tak sukcesywnie robił, by to co jest na kanale i da się zobaczyć, było gdzieś tam jakimś odzwierciedleniem mnie”

Karol nie zamierza jednak tylko usuwać, ale także udostępniać niekiedy te stare nagrania. Jak wspomina, z tymi filmami jest na tyle ciekawa sprawa, że jednocześnie się człowiek za nie wstydzi, ale także jest dumny.

To własnie dlatego niedawno można było zobaczyć dwa materiały, jeden z Trombą, a drugi z Wujkiem Łuki sprzed naprawdę wielu, wielu lat.