w

Friz ujawnia, ile Ekipa wydała pieniędzy w USA. Ta ogromna kwota może nieźle zaskoczyć

Zastanawialiście się, ile Ekipa Friza wydała pieniędzy będąc w USA?


Wszyscy widzowie doskonale kojarzą ostatni wypad Ekipy Friza do Stanów Zjednoczonych. Youtuberzy razem ze wszystkimi osobami towarzyszącymi oraz montażystami utknęli na kilka miesięcy w obcym kraju.

I choć Friz miał ogromne plany, to był to jeden z tych cichszych okresów, jeżeli chodzi o działalność wszystkich Youtuberów. Większość czas spędzali w domu ze względu na sytuację na świecie. Dzisiaj wiemy, ile ten wyjazd kosztował.

Ile Ekipa Friza wydała?

Przypomnijmy, Friz z całą swoją ekipą zdecydowanie nie oszczędzał. Luksusowe samochody, duże wille i dodatkowe atrakcje musiały kosztować. Ile konkretnie? Kwotę ujawnił dokładnie Wujek Łuki podczas jednego ze streamów.

Jeden z widzów zapytał “Ile wydaliście na cały wyjazd do Stanów?”. Wujek Łuki zaczyna: “Dużo wydaliśmy pieniędzy, ale to przez to, że Stany są po prostu bardzo drogie i też pamiętajcie, że było 20 osób, ale jak ostatnio liczyłem to w granicach miliona złotych.”

Dużo, mało? Dla jednym ta kwota jest ogromna, na innych nie robi wrażenia. Trzeba pamiętać, że Ekipa to już nie jest mały projekt i może sobie pozwolić na tego typu wydatki. Tym bardziej, że w tej kwocie zapewne znajduje się też autobus, który właśnie płynie do Polski.

Jak słyszymy, autobus powinien dotrzeć do naszego kraju gdzieś za około miesiąc. Wtedy też można się spodziewać z nim pierwszych filmów.