w

Friz usunął swoją odpowiedź na zabranie followów przez Ekipowiczów. “Rozpad Ekipy”

Ekipa Friza ma naprawdę dziwny moment. Część ekipowiczów pozabierała sobie obserwację na Instagramie.


Dlaczego tyle mówi się obecnie o rozpadzie Ekipy? Głównie przez ruchy youtuberów na Instagramie. W ostatnich dniach kilka osób pozabierało sobie obserwację. I nie chodzi tutaj o jedną, ale o kilku infuencerów.

Co dziwniejsze, Friz odniósł się do tej sytuacji, ale po chwili usunął odpowiedź. Niestety, była ona z błędem i już nie wróciła na Twittera. Wiadomo jednak, co takiego usunął Friz. Kopia nadal bowiem znajduje się w wyszukiwarce.

Rozpad Ekipy?

Jest za wcześnie, by mówić o rozpadzie Ekipy, ale rzeczywiście w środku dzieje się coś dziwnego. Youtuberzy zabierają sobie obserwację, co w ich przypadku jest od razu wychwytywane przez widzów. I tak oto:

  • Mini Majk zabrał obserwację Frizowi i Wersow
  • Patec zabrał obserwację Wujkowi Łukiemu
  • Wujek Łuki odwdzięczył się tym samym
  • Mini Majk również zabrał obserwację Wujkowi Łukiemu

Friz po tym, jak zaczęło się robić o tym głośno prawdopodobnie miał zamiar to skomentować. Niestety, wiadomość nie została dokończona, a potem youtuber po prostu ją usunął.

Z tego tekstu można się jednak domyślać, że Friz odpowiedział coś w stylu, że to normalne, iż niektóre osoby się rozchodzą i nie będą miały takiego kontaktu, jak do tej pory. Z jednej strony zrozumiałe, z drugiej nieco psuje to otoczkę dobrze dogadujących się znajomych.