w

Friz wcale nie wybudował domu dla siebie, czy Genzie. Kto dostanie chatę za 7 milionów?

Friz pokazał wczoraj dom przygotowany do projektu Genzie. Okazuje się, że wcale nie został on wybudowany tylko i wyłącznie z myślą o projekcie.


Friz wczoraj pokazał całemu światu efekty pracy nad swoim własnym domem. Według zapewnień youtubera wydał on w sumie ponad 7 milionów złotych i patrząc na wystrój, można w to uwierzyć. W domu znajduje się kilka sypialni, basen czy sauna.

Wszystko to jest póki co przeznaczone dla Genzie, projektu youtubera, który zakłada tworzenie kontentu przez okrągły rok. Co ciekawe, “nowa ekipa” ma już nagranych 10 odcinków na zapas.

Docelowo tych odcinków ma być 20, co przełoży się na komfort psychiczny domowników i zapewne samego Friza.

Kto finalnie dostanie ten dom?

Friz otwarcie mówi, że choć dom wybudował za swoje, to jednak nie zamierza w nim docelowo mieszkać. Nie chodzi tutaj nawet o sam projekt Genzie. Ten wiadomo, że będzie trwał przynajmniej rok.

Już jakiś czas temu youtuber ujawnił, że w przyszłości dom ten finalnie przekaże on swoim rodzicom. Karol zrobił już jakiś czas temu im prezent w postaci samochodu, teraz poszedł o krok dalej.

Widzowie komentują, że aż strach pomyśleć, jak będzie w takim razie wyglądać dom przeznaczony już dla youtubera. Oprócz tego widać, że Friz tak naprawdę mógłby sobie kupić wymarzone Lambo nawet i dzisiaj, inwestuje jednak w przyszłość swoją i rodziny.