w

Friz “wyjaśniony” przez Nitro, który podsumował ostatnie miesięcy działalności Ekipy

Fot. https://youtu.be/CbW_lyXS_Sc

Nitro zdecydowanie nie boi się mówić tego, co myśli. Efektem tego są odpowiedzi kierowane do Ekipy, które często są bardzo trafne.


Trudno powiedzieć, jakie na ten moment relacje ma Nitro z Ekipą. Ostatnio stanęło na tym, że Friz pisał do youtubera o liściu. Od tamtej pory była cisza, aż do teraz. Nitro postanowił odpowiedzieć Wujkowi Łukiemu, zahaczając jednocześnie o działalność całej Ekipy.

Wujek Łuki spytał na Twitterze, czy nie powinni zacząć prowadzić lepszej komunikacji, czegoś w stylu “Ekipa news”. Trudno powiedzieć, o co konkretnie chodzi, ale można się domyślać, że o kanał na Youtube.

Nitro w swoim stylu odpowiada

Pod wpisem pojawił się komentarz Nitra, który zwraca uwagę, że Ekipa przez kilka miesięcy informowała o giełdzie ludziom, którzy jego zdaniem mają 12 lat.

“To nie problem komunikacji a treści but idk” – dodaje.

W komentarzach pojawiło się bardzo wiele mieszanych opinii. Swoją dodał chociażby xntentacion i to pod zdjęciem, którego przywołania raczej nikt się nie spodziewał. Wujek Łuki odpisał jedynie “Doskonale”.

Możliwe, że powstanie jakieś medium informujące o tym, co zamierza Ekipa. Na pewno coś takiego nie zaszkodziłoby youtuberom, o ile realizowaliby oni swoje plany zgodnie z zapowiedziami.