w

Friz zirytowany zatrzymaniem go przez policję. Youtuber kupił już Lamborghini?

Friz ostatnio miał dość specyficzną przygodę z polską policją.


Polscy youtuberzy często są zatrzymywani przez policję, szczególnie, gdy poruszają się drogimi samochodami. Ostatnio bardzo głośno było o “Hi_5”, któremu zabrano dowód rejestracyjny za jazdę AMG GTR.

Kilka dni temu do kontroli zatrzymano także Friza, jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów. Co jednak ciekawe, nie było to takie standardowe zatrzymanie.

Friz zirytowany zachowaniem policji

Karol na swoim Instagramie nagrał relację z zatrzymania przez policję. Tłumaczy, że w sumie zmarnowano mu kilkadziesiąt minut na przepytywanie, zaglądanie do samochodu etc. Na sam koniec policja miała przyznać, że Friza zatrzymano tylko ze względu na jego popularność.

Kurczę, no rozumiem wiele rzeczy, ale wykorzystywanie jakiejś swojej funkcji, którą się pełni zawodowo, żeby nie wiem, zatrzymać mnie, kazać mi pokazywać jakieś rzeczy, tracić mój czas i na końcu ja się dowiaduje, że zrobiliście to dlatego, że mnie znacie, to jest już takie słabe (…)

O Frizie ostatnio nie mówi się tylko i wyłącznie przez tę kontrolę, ale także plotki o zakupie Lamborghini. Pierwsze informacje o tym pojawiły się podczas jednego ze streamów, gdzie Karol zapowiedział kupienie czegoś bardzo drogiego.

Następnie na różnych profilach Ekipy pojawiał się tajemniczy żółty Urus. Na IG należącym do Poczciwego Krzycha, ale także u Tromby.

Na samym filmie z zatrzymania przez policję widać też przez chwilę bok samochodu. Przez panujący mrok trudno jednak ocenić, czy jest to Mercedes czy może też żółty Urus.

Lamgorhini Urus pojawiło się również na filmie Reziego, który spotkał się z Frizem.

Nie ma oficjalnego potwierdzenia, że rzeczywiście jest to Lamborghini należące do Friza, natomiast widzowie są przekonani, że jego pojawianie się na relacjach i u Reziego nie jest przypadkowe, a sam temat stworzył wiele plotek.