w

Friz znowu z pstryczkiem w nos od Sylwestra Wardęgi. Tym razem to odpowiedź na pytanie youtubera o…

Sylwester nie zamierza zapominać o Ekipie. Ponownie wbija małą szpilkę we Friza, który na Twitterze pytał o książkę.


Friz odpowiedział tak samo Sylwestrowi, jak i Nitrowi. Ci nie pozostają dłużni, tyle że youtuberzy odpowiadają już publicznie i wprost. Przykładowo Wardęga na swoim profilu na Twitterze podał dalej wpis z Wykopu z memem podsumowującym całą tę wymianę wiadomości.

A to nie wszystko

Można się spodziewać, że Sylwester będzie przypominał o sprawie tak samo Frizowi, jak i Wersow. Karol na swoim profilu zapytał obserwujących, jakie książki polecają.

Odpowiedzi pojawiło się całkiem sporo, wśród nich także pstryczek w nos od Sylwestra, który odpisał, wysyłając poniższą grafikę.

Jego Tweet jest w tym momencie niedostępny – został prawdopodobnie usunięty przez samego Sylwestra, gdy ten zorientował się, że ktoś już wcześniej wkleił to samo. Oczywiście “Prawo autorskie i prawa pokrewne” to bezpośrednie nawiązanie do Wersow i jej sytuacji z logo.

Prawdopodobnie tak to będzie wyglądać w kolejnych dniach czy tygodniach, aż sprawa kompletnie nie zostanie zapomniana. Oczywiście Wardęga dysponuje teraz ogromnym “narzędziem” w postaci swojego serwera Discord, a z tak potężną społecznością będzie ciężko w ogóle zaczynać dyskusje.