w

Friz zostanie tatą? Kilka wskazówek, które złożyły się na kolejną teorię o ciąży Wersow

To kolejny przypadek, na który normalnie zapewne nikt by nie zwrócił uwagi, ale obecnie, gdy TikTok jest tak popularny, to nawet te najdziwniejsze teorie zyskują rozgłos.


Ciąża Wersow to temat, który jest poruszany w sieci regularnie co kilka miesięcy. Nigdy jednak nie ma to nic wspólnego z prawdą i zapewne tak jest i tym razem. W każdym razie kilka rzeczy złożyło się na to, że wokół ewentualnego ojcostwa Friza zrobiło się głośniej. Trzeba do tego podchodzić oczywiście z ogromnym dystansem i nie traktować tego jako coś pewnego.

Wszystko za sprawą TikToka “xlyczekx”, który potem przerodził się w kolejne teorie. Zaczęło się to od Story Wujka Łukiego, który informuje, że jest na “Baby Shower”.

O co w tym chodzi?

Potem Friz wspomniał, że nagrywa ważny film. W tym samym czasie Wersow komentowała, że pokaże jeden z pokoi “niespodziankę” – potencjalnie według tej teorii chodzi o pokój dziecka.

Klip: https://www.tiktok.com/@xlyczekx/video/7125166845954444549

Warto wspomnieć, że Friz jednocześnie mówił na swoim Instagramie, że nie będzie teraz pokazywać twarzy. Jeden z domysłów widzów wskazuje na to, że ma on zafarbowane włosy na niebiesko lub różowo – miałyby one oczywiście reprezentować płeć dziecka.

W komentarzach na TikToku można przeczytać, że Wersow mówiła o bezalkoholowych drinkach, co również pasuje. Trzeba jednak pamiętać, że jest to tylko kolejna teoria z TikToka, która nie musi się kompletnie sprawdzić.