w

Gdy pomylisz Twitcha z serwisem dla dorosłych. Streamerka drugi raz dostała za to bana

Na Twitchu niekiedy można znaleźć naprawdę dziwne rzeczy, które bardziej nadawałyby się na serwis dla dorosłych.


Każdy ma jakiś swój sposób na przyciągnięcie widowni. Jedni świetnie grają w LoLa, inni są zabawni, jeszcze kolejni imprezują, czy wchodzą do basenu. Są na Twichu także osoby, o których robi się głośno w zasadzie tylko wtedy, gdy dostają bany.

Do tych osób należy opisywana streamerka. Obserwuje ją nieco ponad 2 tysiące osób, a jej transmisje ogląda czasem po 20 osób, czasem po 400. Wszystko zależy od tego, co akurat robi.

Już raz dostała za to bana

Streamerka ta dwa tygodnie temu dostała bana dokładnie za ten klip: (tak, będzie niezręcznie):

To sprawiło, że dowiedziało się o niej więcej osób. W ogólnych statystykach oglądalności widać wyraźny skok. Dziewczyna najwyraźniej doszła do wniosku, że jeżeli coś działa, to trzeba to powtórzyć. I tak oto wczoraj powstał podobny klip:

Jest to w oczywisty sposób “nacechowane” treściami dla dorosłych i raczej nikogo nie trzeba jakoś szczególnie przekonywać. Sam Twitch również tak uznał, bowiem dziewczyna dosłownie w trakcie pisania została zbanowana.

Teraz wejście na profil wyrzuca informację o banie. Można się było tego spodziewać, pytanie tylko, czy przypadkiem nie jest to perm.