w

Gimper przegrał sprawę sądową w pierwszej instancji. Youtuber i zawodnik Fame MMA potwierdza

Gimper po 7 latach walki z Atorem przegrał, natomiast to nie jest jeszcze ostateczne rozwiązanie tej sprawy.


Gimper podczas wczorajszej konferencji Fame MMA potwierdził, że przegrał jedną z dwóch spraw sądowych, które toczą się między nim a Atorem. To bardzo stare sprawy, które ciągną się już dobre 7 lat. W jednej Gimper został uniewinniony, w drugiej przegrał.

Trzeba jednak zaznaczyć, że to nie koniec. Gimper odwołał się do sądu drugiej instancji, który wyrok uchylił. Sprawa więc powraca do pierwszej instancji i cała „zabawa” zaczyna się od początku.

Jeszcze kilka ładnych lat

Gimper i Ator widują się w sądzie od dobrych 7 lat i wygląda na to, że jeszcze trochę przyjdzie im się w nim spotykać. O ile oczywiście rozprawy nie są przeprowadzane online. Tak czy inaczej, Gimper wczoraj ujawnił, że faktycznie „nieznacznie przegrał” w drugiej sprawie.

Jak mówi Wardęga, ponoć Gimper został uniewinniony w sprawie, jaką wszczęła prokuratura. Natomiast przegrał w tej, gdzie pozwał go Ator.

Spór ten pozostaje więc nierozwiązany, choć na Youtube raczej nikt nie ma wątpliwości, kto z tej dwójki wyszedł na tym wszystkim lepiej. Nadal oboje publikują na Youtube i nadal oboje mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka