w

Ile miesięcznie zarabia Patec z Ekipy Friza? Youtuber mówi o kwotach na swoim kanale

Patec jest jednym z członków Ekipy Friza, który wniósł do niej naprawdę dużą dawkę energii.


Patec to zdecydowanie jedna z najważniejszych osób w Ekipie Friza. W tym momencie na swoim kanale Youtube ma blisko 900 tysięcy subskrypcji, z kolei na Instagramie obserwuje go ponad 1.4mln osób.

Według Socialblade ostatnio wyświetlenia youtubera od nowego roku dodatkowo wzrosły i ewidentnie wykazują trend wzrostowy. Można więc zakładać, że to dopiero początek drogi Pateca. Nasuwa się więc pytanie, można zarobić, będąc tak popularną osobą?

Ile zarabia Patec?

Podczas jednego z odcinków WiP Life padło pytanie o zarobki pochodzące konkretnie z Adsense. Warto wspomnieć, że Patec nagrywa 4-5 filmów miesięcznie, więc nie jest to jakoś szczególnie dużo.

“Ostatnio mi przyszedł przelew około nie tak dużo, bo ja nie wrzucam tak często filmów, wyszło mi ostatnio chyba jeden z większych przelewów, dostałem 8 tysięcy netto.”

Youtuber dodaje, że Polska ma niższe stawki, ale i tak jego zdaniem jest to “bardzo fajna kasa”. Jeżeli chodzi o CPM, to Patec mówi:

“(…) Friz ma najwyższy, Werka ma wysoki, moim zdaniem mój kanał jest jeszcze w miarę świeży. (…) wiadomo, że też są jakieś koszty tego życia, ale moim zdaniem bardzo fajnie. Pytanie ile zarabiam, mniej, niż 200 tysięcy, ale więcej, niż 0.”

Oczywiście oprócz samego kanału jest też Instagram i wszelkie współprace reklamowe poza Adsense, które w większości przypadków przynoszą o wiele więcej pieniędzy, niż poprzez sam Youtube.

https://youtu.be/wMTjgKW4d9w

Patec dał się poznać widzom jako ten, który nie wydaje pieniędzy na losowe rzeczy. Często chodzi w ubraniach Ekipy, wspominając, że dzięki temu ma dodatkowe fundusze na inne cele.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka