w

Ile Nitrozyniak wydaje miesięcznie pieniędzy? Youtuber sam się zdziwił swoimi obliczeniami

Ile pieniędzy wydaje jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów i jednocześnie streamerów?


Nitro zakończył swoją przygodę ze streamowaniem na Facebooku i przeniósł się na Twitcha. Powszechnie wiadomo, że Facebook Gaming wydawał ogromne pieniądze na swoich streamerów. Nitro sam wspominał, że miał najwyższe wynagrodzenie z pośród polskich twórców.

Oczywiście osoby będące na Facebooku nie mogą publicznie mówić o zarobkach, ale te najwyższe kwoty nieoficjalnie miały dochodzić do 40 tysięcy miesięcznie.

Ile Nitro wydaje?

Nitro jest jednym z najpopularniejszych internetowych twórców, o którym ostatnio było naprawdę głośno w związku z banem od Riotu. Ostatnio youtuber pokazał także, ile miesięcznie ma tzw. kosztów stałych.

Widząc te kwoty można się nieźle zdziwić, natomiast należy pamiętać, że niektóre z tych rzeczy to jednocześnie koszta youtubera. Finalnie więc Nitro ma wydawać około 6 tysięcy złotych na sprawy związane z mieszkaniem, do tego dochodzi przedszkole, papierosy, czy opłaty na samochody. W sumie więc bez paliwa, o którym za chwilę, wychodzi ponad 17 tysięcy.

  • 6 tysięcy – sprawy mieszkaniowe + Internet
  • 8100 – przedszkole + papierosy
  • 16700 – samochody

Dalej Nitro sam się zdziwił licząc, ile wydaje miesięcznie na benzynę. Reakcja youtubera pokazuje, że ten raczej nie był świadomy, jak dużo jest w stanie wydać po prostu na jazdę samochodami.

Klip: TWOJE SHOTY

Do tej pory youtuber nie mógł narzekać na wypłatę, szczególnie biorąc pod uwagę pieniądze od widzów, czy z samego Facebooka. Wiadomo, że na Twitchu również są umowy i być może tam także otrzymał jakąś konkretną podstawę. Nitro posiada także swoją własną markę, więc na pewno ma miejsca, na których może nadal zarabiać.