w

Ile osób oglądało powrót Mandzia na Twitchu po kilku ładnych miesiącach przerwy?

Mandzio kilka dni temu powrócił na Twitcha ze streamem, który trwał w sumie niecałe 2 godziny.


Mandzio wraca do internetu, choć robi to na swój sposób. Wielkimi krokami zbliża się jego walka w Fame MMA, więc streamer, czy też w zasadzie youtuber, powrócił do wrzucania na Instagram, zorganizował także streama na TTV.

Ile osób go oglądało? W sumie nie był to jakiś jeden z większych powrotów. Nie zapisze się w historii TTV. Sympatycy Mandzia na pewno mocno się ucieszyli, bo powrócił on z omawianiem tego, co działo się akurat w internecie.

Ile osób oglądało powrót?

Według danych, jakie pokazuje Twitch Tracker, peak widzów wyniósł 3,3 tysiąca osób. Czy to dużo, czy mało – oczywiście zależy dla kogo. Na pewno ilość „odtwarzaczy/omawiaczy” od czasów zniknięcia Mandzia mocno się powiększyła, więc konkurencja na TTV z pewnością wzrosła.

Dzisiaj przeglądy Youtube’a czy internetu można obejrzeć na Twitchu tak naprawdę o dowolnej porze, tak samo rano, po południu, wieczorem czy w nocy. Zawsze się znajdzie ktoś, kto omawia to, co działo się w sieci.

Natomiast Mandzio ma ogromny potencjał, co pokazywał w zeszłych latach. W pewnym momencie walczył o te najwyższe miejsca na polskim Twitchu. Potem jego widownia się ustabilizowała.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka