w

Ile po banie na Twitchu zarabia Japczan? Miesięczne kwoty są naprawdę bardzo niskie

Japczan dostał bana na Twitchu dobre 5 miesięcy temu. Platforma nadal nie pozwoliła mu na powrót.


W tym momencie jest kilku polskich streamerów, którzy borykają się z podobnym problemem w postaci bana na Twitchu. Ostatnio zbanowany został Adamcy, odwoływał się od bana także Szymool. Zbanowani pozostają Paramaxil, czy Pajalock.

Każdy z tych banów jest oczywiście inny, natomiast sprowadzają się one do tego samego, czyli zakazu streamowania na Twitchu i w pewnym sensie odcięcia, czy ograniczenia zarobków.

Ile teraz zarabia Japczan?

Japczan nadal jest obecny w Internecie, choć już nie w takiej skali, jak przed banem. Na jego kanale Youtube ostatni film pojawił się dobry miesiąc temu.

Streamer nadal transmituje na swoim pobocznym kanale Youtube, o czym wiele osób w ogóle nie wie. W każdym razie podczas jednej z transmisji Japczan wspomniał, ile obecnie zarabia.

Klip: moku

Oczywiście streamer ma nadal pieniądze z walk, czy ogólnie ze swojej byłej działalności. Chwilę później pokazywał bowiem deskorolkę z Gucci.

Klip: moku

Ban Japczana nadal obowiązuje, natomiast praktycznie wszyscy, którzy byli permanentnie banowani na Twitchu w końcu na niego wrócili.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka