Ile streamerek Twitch ma podpiętego OF do swojego streama?

Rozrywka

Reklama

Wydawałoby się, że naprawdę dużo kobiet ma podpiętego OFa do swojego streama na Twitchu. Liczby mówią jednak coś innego.


OF powoli staje się zupełnie normalnym serwisem, który w wielu przypadkach wręcz zastępuje Instagrama. W wielu przypadkach, szczególnie polskich streamerek zdjęcia z jednej sesji lądują tak samo na OF, jak i Insta.

Jedyna różnica jest w kadrowaniu, pozach, czy bardziej podciągniętej sukience. Oczywiście są i takie dziewczyny, które pokazują wszystko, ale to zdecydowanie mały procent. Jeden z botów śledzących aktywność na TTV sprawdził, ile streamerek, ale też i streamerów ma podpięte konto OF pod swoją transmisję.

Ile ma OF’a?

Reklama

Oczywiście trzeba brać na to pewną poprawkę. Brak OF pod streamem nie oznacza, że dana osoba kompletnie go nie ma.

Reklama

Wśród towarzyszy OF ma posiadać 1251 osób. Dużo, mało? Każdy musi sobie to ocenić już sam. Ciekawe, że w przypadku partnerów jest to jedynie 31 osób.

Naturalnie dane nie są w 100% poprawne, bo biorą pod uwagę jedynie OF podpiętego jako sposób donejtowania, natomiast dana osoba nie musi mieć nawet tego podanego w swoich linkach – wystarczy banner na streamie, by bot tego nie wychwycił.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej