w

Ile streamerzy Twitch mogą zarobić na graniu w Knockout City? Mokry Suchar pokazuje na swoim przykładzie

Streamerzy rzadko kiedy polegają tylko na pieniądzach z reklam, szczególnie, że tych w ostatnich miesiącach nie ma zbyt wiele.


Dlatego w tym momencie kluczowe dla streamerów są zarobki z różnego rodzaju współprac, polegających czy to na reklamowaniu jakiegoś fizycznego produktu, marki, czy konkretnej gry. Ostatnio na Twitchu niektórzy zaczęli grać przykładowo w Knockout City.

Nawet ci najwięksi twórcy mieli okazję grać przez kilka godzin w produkcję Velan Studios, natomiast widać, że raczej mało kto jest jej wyjątkowym pasjonatem. Tak wyglądają najpopularniejsze transmisje w ostatnich 90 dniach:

Maksymalnie jest to 31 godzin, można się domyślać, że są to streamy sponsorowane. A ile można na tym zarobić?

Ile da się zarobić na Knockout City?

Mokry Suchar podczas swojego streama pokazał, ile w teorii on mógłby dostać za przeprowadzenie pełnej kampanii dla Knockout City. W półtora miesiąca jest to ponad 42 tysiące dolarów.

https://www.twitch.tv/mokrysuchar

Streamer zaznacza, że stawki są określane na podstawie średniej ilości widzów. Jak sam mówi, w jego przypadku około 3300. Dodatkowo sama kwota ma być przewidywalna, a nie ostateczna. Niezależnie jednak od tego, to naprawdę spore pieniądze.