w ,

Indiefoxx dostała bana na Twitchu, więc dzień później streamowała na OnlyFans “zakazane rzeczy”

Jedna z popularnych streamerek dostała ostatnio bana na 3 dni, w efekcie uruchomiła stream na innej platformie.


Indiefoxx zasłynęła przede wszystkim ze swoich streamów organizowanych w basenie. Sama otwarcie mówiła, że chce skorzystać z “basenowej mety”. Skończyło się to tak, że tylko w 2021 roku dostała już 4 bany.

Co ciekawe, ostatni z nich został przyznany nie za malowanie nicków na swoim ciele, a za sprzedanie statusów VIP na Twitchu w zamian za Bitsy. Streamerka szybko stwierdziła, że jest to dobra okazja do zmiany platformy.

Indiefoxx na OnlyFans

Niedawno pisaliśmy o raperce, która otworzyła swoje konto na OnlyFans, bijąc tym samym absolutny rekord miliona dolarów zarobionego w zaledwie 6 godzin. Co jednak ciekawe, na jej koncie nie ma ani jednego wyzywającego zdjęcia. To po prostu ujęcia w biustonoszu czy stroju kąpielowym.

OnlyFans powoli staje się płatnym Instagramem, na czym korzystają zbanowane na Twitchu streamerki. Indiefoxx po otrzymaniu blokady wprost napisała, że właśnie na tej platformie zorganizuje transmisje ze wszystkim, co na TTV jest zabronione.

Jednocześnie Indiefoxx z jakiegoś powodu postanowiła jednak rozstać się ze swoim jacuzzi, być może więc szykuje się jakaś większa zmiana całego contentu.

Pytanie tylko, jak podejdzie do tego sam Twitch. Streamerka jest bowiem partnerką platformy, a to zobowiązuje między innymi do ekskluzywnego streamowania jedynie na TTV.