w

[Odbanowany] Instagram Sylwestra Wardęgi zbanowany. Profil “sawardega_wataha” niedostępny

Wchodząc na Instagrama Sylwestra Wardęgi pokazuje się komunikat o niedostępności.


@Aktualizacja

Profil został odblokowany.

Sylwester Wardęga obecnie prowadzi coś, co jest nazywane w środowisku Youtube “dramą”. Chodzi tutaj o spór pomiędzy nim, a Vogule Poland. Sprawa jest bardzo rozwojowa i wygląda na to, że mógł to być powód “zdjęcia” Instagrama Watahy.

Sylwester na swoim drugim Instagramie potwierdził, że konto zostało zablokowane. Póki co jednak nie wiadomo, z jakiego konkretnie powodu.

Przepraszamy, ta strona jest niedostępna

Faktycznie jednak po wejściu na profil “awardega_wataha” pojawia się informacja o niedostępności. Ostatnie nagrania na profilu dotyczyły wprost sytuacji z Vogule Poland.

“Wiecie co, ktoś zgłaszał to moje nowe konto na Instagramie i zostało zablokowane. Myślę, że to chodzi o fanów po prostu chłopaków, nie wiem czy to z jakiego powodu jeszcze zostało zablokowane. Ale to wiadomo zostanie myślę odblokowane, dostałem informację, że Instagram przyjrzy się sprawie w ciągu 24 godzin.” – mówi Sylwester na swoim drugim profilu.

W tym momencie nie wiadomo, kiedy profil może zostać odblokowany. Bardzo możliwe, że jest to klasyczny “mass report”, który powoduje automatyczne zablokowanie danego profilu.