w

Internet pięknie strollował polskiego youtubera. Błoński teraz unika randki z babcią, która wygrała

Dość słaba sytuacja, która mogła skończyć się naprawdę pozytywnie. Kacper Błoński zakończył konkurs i całkowicie przestał odpisywać.


Kacper Błoński, który sam siebie nazywa Crusherem, ogłosił jakiś czas temu konkurs na randkę z nim. Była to promocja jego utworu – należało nagrać TikToka z piosenką, Kacper następnie miał zrobić z tą osobą duet. Wygrywał film, który zbierze najwięcej wyświetleń. Początkowo było tak, jak można się domyślać:

Internet może nie tyle strollował, ile po prostu wybrał wygraną. Była nią bardzo pozytywna, starsza kobieta.

Historia zna takie przypadki i wydawało się, że będzie to fajna akcja mimo dość cringe’owego zamysłu samego konkursu.

Tyle że Kacper przestał odpisywać

Można było to obrócić w fajną akcję i pokazać, że nie chodziło wcale o dziewczyny. Na pewno zyskałoby to ogromną popularność. Niestety z jakiegoś powodu Błoński przestał odpisywać. I to nie tak, że ten nagle nie ma czasu. Chociażby wczoraj był na spotkaniu z Medusą, które było streamowane na Twitchu.

O tym, że youtuber olał sprawę, nagrała wnuczka starszej Pani:

Kapcer ogólnie miewa dość dziwne pomysły. Kilkanaście godzin temu wszedł na zamarznięte Morskie Oko, za co zebrał sporo negatywnych komentarzy.

Na Twitterze też ma niekiedy dość specyficzne przemyślenia, którymi się dzieli:

I nie mówimy tutaj o jakimś kompletnie randomowym youtuberze. To jeden z większych zasięgowo influencerów. Na Youtube zebrał ponad 1 mln subskrypcji, na TikToku ma blisko 980 tysięcy obserwujących.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka