w

Internet “pozbywa się” streamerki Twitch znanej z basenów. Bany na Twitchu, Instagramie i TikToku

Amouranth została zbanowana praktycznie na każdej istotnej platformie. Jej piąte zawieszenie na Twitchu może być permanentne.


To dość wyjątkowa sytuacja. Amouranth została niedawno zbanowana na najpopularniejszych platformach społecznościowych – TikToku oraz Instagramie. Nadal jej konto pozostaje jednak aktywne na Twitterze i Youtube.

Streamerka określa to, co obecnie przechodzi jako “deplatformed”, czyli usunięcie jej obecności z większości platform. Teraz do TikToka oraz Instagrama dołączył także Twitch.

Piąty ban streamerki

To właśnie Kaitlyn była odpowiedzialna za bardzo szybko rozwój basenowych streamów. Widać, że Internet za bardzo za nią nie przepada. Oficjalne powody banów nie są znane, nie wiadomo także, na jak długo jej konta pozostaną nieaktywne.

Według informacji w kodzie strony, streamerka nadal ma partnerstwo, więc prawdopodobnie nie jest to ban permanentny, choć tak naprawdę ten status nie powinien być żadną podpowiedzią. Zdarzało się, że permy bez możliwości odwołania miały taki sam status partnerstwa, jak Amouranth.

Streamerka pisze, że nie ma problemów z pieniędzmi i raczej ich mieć nie będzie – to kompletnie zrozumiałe patrząc na jej przychody nie tyle z TTV, co innych platform kojarzonych z treściami 18+.