w

Isamu śmiejąc się, że nie ma już komornika ujawnia, ile najwięcej zarobił z jakiegokolwiek filmu

Isamu postanowił w swoim krótkim materiale nawiązać do zarobków. Youtuber pokazał, ile rekordowo udało mu się zarobić z jednego tylko filmu.


Isamu zaczyna swój materiał mówiąc “Z racji tego, że nie mam już komornika drogi widzu, mogę ci się pochwalić ile najwięcej zarobiłem na swoim filmie”. Isamu jest zdecydowanie jednym z topowych youtuberów, więc naturalnie jego zarobki interesują ludzi.

Youtuber o tym wie i jak widać, dobrze to wykorzystuje. Nikt nie będzie jakoś szczególnie zaskoczony, że najlepiej zarabiającym filmem jest utwór Dycha & Masno – Masno Fest. W pewnym momencie znali to wszyscy.

Ile zarobił ten film?

Obecnie utwór po trzech latach od premiery ma 23 miliony wyświetleń. To przełożyło się na blisko 6 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje około 27 tysięcy złotych. Czy jest to dużo, czy mało – każdy musi sobie ocenić to już sam.

Gdyby był to zwykły film, to ta kwota byłaby naturalnie większa, natomiast muzyka to zupełnie inna kategoria filmów na Youtube. Inne reklamy, inaczej działa proponowanie kolejnych utworów. Tutaj stawka jest naprawdę dobra, przynajmniej, jak na polskie warunki.