w

Izak mocno o Xayoo Industries: “To biznesowa grupa streamerska, która się objawia jak mafia twitchowa”

Izak podczas swojego streama postanowił odnieść się do całej dramy związanej z Xayoo Industries.


Wydawałoby się, że w sprawie Xayoo Industries wypowiedzieli się już chyba wszyscy, ale co jakiś czas dochodzą nowe opinie, stanowiska kolejnych streamerów. W tym wszystkim jest też zdanie Izaka, który stwierdził, że XI nie jest grupą przyjaciół, a biznesową grupą streamerską.

Izak zazwyczaj nie wdaje się w tego typu dramy, trzyma się obok wszelkich sporów i nawet gdy sam miał coś na kształt dramy, to podchodził do tego bardzo na spokojnie.

Izak o Xayoo Industries

Według Izaka XI nie jest już postrzegane jako grupa przyjaciół, a coś na wzór “maffii twitchowskiej”, która eliminuje konkurencję i utrudnia życie innym streamerom. Przypomnijmy, że Xi przyznało do organizowania streamów specjalnie w tym samych terminach, kiedy inni twórcy ogłaszali swój powrót.

(…)się okazuje, że to nie jest grupa przyjaciół tak naprawdę, tylko to jest biznesowa grupa streamerska, która się trochę objawia, jak taka mafia twitchowa, która chce niszczyć innych innych streamerów, którzy są konkurencją i to jest strasznie smutne(…).

Klip: DaaaeK

Podobne zdanie do Izaka ma cała masa osób, szczególnie tych nieco starszych stażem, jeżeli chodzi o streamowanie na Twitchu. Ludzie wprost przyznają, że padł pewien mit o fajnej grupie kolegów czy też przyjaciół.