w

Jakie pytanie zadał Nitro, że wkurzył połowę streamerek? “Rura dostaje kompa, by dalej kaleczyć”

FOT. https://youtu.be/OM_1E0LXBu0 | Kelly Jean

Jedno pytanie porównujące streamujących mężczyzn z kobietami.


NitroZyniak to popularny youtuber, który znany jest między innymi ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. I choć wiadomo, że większość z nich to po prostu podpuszczanie, to jednak za każdym razem znajdują się osoby, które biorą to całkowicie poważnie.

Dokładnie tak jest w przypadku wiadomości o streamujących chłopakach i dziewczynach, które mają dostawać darmowe myszki, fotele etc. tylko, by “dalej kaleczyć we wszystko co z trudem zainstaluje”.

Nitro o różnicach na Twitch

NitroZyniak na swoim profilu Twitter zadał pytanie odnośnie różnić pomiędzy streamującymi chłopakami, którzy na myszkę muszą zbierać kilka miesięcy, a do high ELO dochodzą na 10 FPS, a dziewczynami, które mają “kaleczyć”, by bez problemu dostawać komputer, fotel, myszkę.

Odpowiedź na wiadomość “YoshikaArt” też jest dość mocna, Sergiusz sugeruje, że ta musiałaby się urodzić z 5 razy, by zarabiać tyle pieniędzy, co youtuber.

I to prawdopodobnie zostałoby na Twitterze, mało kto by to zauważył spoza grona przyzwyczajonego do tego typu tematów i wiadomości Nitro. Skoro jednak my o tym piszemy, to wiadomo, że to wyszło poza Twittera.

Dziewczyny ewidentnie nie zgadzają się z tym, co pisał Nitro. W odpowiedziach można było znaleźć masę wiadomości o tym, że wiele kobiet streamuje już od dłuższego czasu i zdobywa widzów tak samo, jak mężczyźni przy okazji dostając wiele sprośnych i bezsensownych wiadomości.

Jedną z popularniejszych odpowiedzi była ta wskazująca na to, że nikt nie chce oglądać dobrze grających dziewczyn, bo mało kto tego od nich oczekuje. Inne wspominały, że to zachowania kilku osób rzutują na całą grupę.

Było też kilka odpowiedzi, które potwierdzały, że polskie organizacje próbują ściągać streamerki do siebie chwilę po tym, jak te pojawią się na Twitchu.

Widać, że wiadomości tego typu na pewno uwierają, ale też rozpoczynają całkiem ciekawe dyskusje odnośnie podziału i tego, czy faktycznie kobiety mają o wiele łatwiej. Mało kto potraktował wpis Nitro jakoś szczególnie poważnie i większość skupiła się na rzeczowej wymianie zdań.

Oczywiście były też osoby, które trochę za bardzo się wczuły. Temat finalnie został usunięty ze względu na wiele wulgaryzmów i wyzwisk pod adresem tak samo Nitro, mężczyzn, jak i innych dziewczyn.