w

Japczan przybitym głosem po raz pierwszy wypowiada się w sprawie swojego powrotu do Internetu

Japczan do tej pory praktycznie nie udzielał się w Internecie. Teraz delikatnie się to zmieniło.


Japczan nadal nie został odbanowany na Twitchu. Wiadomo, że streamer pisał odwołanie od bana, ale najwidoczniej Twitch albo jeszcze go nie rozpatrzył, albo zostało to odrzucone. W każdym razie streamer ma już plany swojego powrotu.

Japczan dotychczas udzielał się bardzo rzadko, wręcz w ogóle. Informacje przekazywali głównie inni streamerzy z Xayoo Industries. Teraz to się zmieniło, głównie za sprawą Boxdela, który po prostu zadzwonił do Japczana.

Kiedy Japczan powróci?

Nie wiadomo jeszcze na jakiej platformie, ale Japczan ma zaplanowany swój powrót. Wiadomo od Xayoo, że streamer coś nagrywał, więc pewnie pójdzie we vlogi na Youtube. Jeżeli pamiętacie Japczana jako pełnego energii, to rozmowa z Boxdelem była zupełnie inna.

Może to przez to, że Japczan po prostu ma pełen luz, a może streamer nadal nie jest w swojej szczytowej formie – co jest kompletnie zrozumiałe. W każdym razie Japczan na pytanie o swój powrót odpowiedział, że prawdopodobnie będzie to we wrześniu.

Trudno powiedzieć, ile osób czeka na powrót, a ile chciałoby, żeby Japczan kompletnie zniknął. Opinia o nim jest bardzo mieszana i trudno się dziwić.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka