w

Japczan zawalczy z Bonusem BGC na HIGH League. Federacja zaliczyła wpadkę na Instagramie

HIGH League to kolejna federacja, która zajmuje się organizowaniem walk popularnych osób. Bardzo możliwe, że na gali pojawi się jeden z topowych streamerów Twitcha.


Informacja została potwierdzona przez Mokrego Suchara.

@Aktualizacja

Mokry Suchar potwierdził walkę na swoim Twitterze.

https://twitter.com/MokrySuchar

@Oryginalny wpis

Już na początku roku mówiło się o tym, że ktoś z Xayoo Industries jest zainteresowany tego typu walkami. Do końca jednak nie było wiadomo, o kogo chodzi. HIGH League zaliczyło dzisiaj jednak sporą wpadkę, prawdopodobnie ujawniając wcześniej, kto będzie walczył już 28 sierpnia.

Okazuje się, że najprawdopodobniej chodziło tutaj o Japczana. Lewus, jeden ze streamerów Twitcha zwiększył po prostu jasność na zdjęciu, które wylądowało na Insta Story federacji. Warto zaznaczyć po raz kolejny, że informacja ta nie została potwierdzona.

Japczan jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów na Twitchu. W tym momencie ma swój najlepszy miesiąc pod względem średniej ilości widzów (7141), od kilku miesięcy utrzymuje się w samej TOPce, jeżeli chodzi o oglądalność.

Mimo standardowych spadków związanych z powrotem do szkół i wakacjami, Japczanowi udało się zwiększyć średnią ilość widzów w ostatnich 30 dniach o 44%.

To nie mogło być tak proste

Choć do oficjalnego ujawnienia walki pozostało kilka godzin, to już teraz prawdopodobnie wiadomo, kto jeszcze zawalczy na gali. Wszystko za sprawą Lewusa, który podczas swojego streama zwyczajnie rozświetlił zdjęcie dodane przez HIGH League.

https://www.instagram.com/highleague_official/

Sam klip ze “śledztwa”:

Klip: https://www.twitch.tv/lewus

Warto dodać, że Japczan na pewno ciężko trenuje, co sam powtarzał podczas streamów i co było widać na Instagramie.

https://www.youtube.com/channel/UCz7nbKbtyKjg6rnIP3uF9Tg

Streamer nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym informacjom. Zamiast tego pod wpisem Lewusa po prostu napisał “XD”.

https://twitter.com/Japczan1337/status/1417088912166727685

Wszystko to okaże się za kilka godzin.