w

Jeden z członków Ekipy Friza został wykreślony z zarządu. Następują zmiany w Ekipie

Uwagę widzów Ekipy przykuła wczoraj dość zaskakująca sytuacja.


Wszyscy wiedzą, że Ekipa się rozeszła i to naturalne, że pojawiają się zmiany nie tylko w kwestii miejsc zamieszkania, ale także w spółkach, jakie wchodzą w skład całego projektu. Widzowie zorientowali się, że jeden z członków został ostatnio wykreślony.

Nie jest to jednak nic takiego, co świadczyłoby o poważniejszym konflikcie lub problemach w Ekipie. To może mieć mnóstwo różnych powodów, o których widzowie raczej nigdy się nie dowiedzą.

Kto i z czego został wykreślony?

Żeby zrozumieć, o co w tym chodzi, trzeba mieć świadomość, że Ekipa składa się z wielu spółek i wielu różnych osób.

Jak zauważył jeden z użytkowników Wykopu o nicku “Pan_Ku**sek”, Tromba został niedawno wykreślony ze spółki PIGEON PICTURES, zajmującą się animacjami.

Są to prawdopodobnie zmiany związane stricte z funkcjonowaniem projektu. Nikt poza samą Ekipą nie wie, jak wygląda w środku sytuacja i skąd taka decyzja. Być może Tromba o tym kiedyś opowie, ale na ten moment nie ma sensu robić żadnego zamieszania wokół tego.

Jak można było się spodziewać, sytuacja wzbudziła emocje, bowiem Tromba jest w końcu bohaterem całej “dramy” z donoszeniem Wardędze. Ludziom z TikToka to się łączy w całość, że youtuber jest powoli odsuwany od Ekipy, ale oczywiście nie ma to żadnych podstaw.