w

Jeden z największych polskich kanałów traci wyświetlenia. Za bardzo wkręcił się w Fame MMA?

To kolejny przykład kanału, który zaczyna mieć spore problemy. Co ciekawe, mało kto o nim w ogóle wspomina.


1.9 mln subskrypcji, wyświetlenia w 2020 roku po 4.7 mln miesięcznie, przyrosty subów w liczbie ponad 30 tysięcy ludzi. Dzisiaj mało co z tego zostało i tak naprawdę trudno powiedzieć dlaczego. Content był specyficzny, ale trafiał w konkretną niszę.

Dzisiaj wyświetlenia zamykają się na poziomie 800 tysięcy, a subskrypcje nie zmieniają się od dobrych 6 miesięcy. Wyczerpany content, wpływ kasy z Fame MMA czy konkurencja?

Pallaside ze sporymi spadkami

Pallaside to osoba, którą większość będzie kojarzyć z różnych filmów o tematyce zjawisk paranormalnych. Jego kanał był naprawdę chętnie oglądany, szczególnie te 2 lata temu.

Większość będzie go kojarzyć z serii „6:30”, która była publikowana dobre 6 lat temu.

Utrzymanie zainteresowania widowni przez wiele lat jest trudnym zadaniem, które nie wszystkim się udaje. W przypadku Pallaside wygląda to bardzo interesująco, bo filmy dodawane są mniej więcej co tydzień, mają często ponad 30 minut i zbierają wyświetlenia, które nie dają mu możliwości dotarcia do nowych osób. Tematyka to:

  • zywoływanie duchów,
  • wchodzenie w miejsca potencjalnie wywołujące niepokój jak szpital, więzienie,
  • zakazane aplikacje.

Efekt tego taki, że liczba subskrybentów nie zmienia się od wielu miesięcy. Zdaje się, że Pallaside utknął w konkretnej bańce swoich odbiorców, której nie może obecnie przebić.

Oczywiście youtuber zapewne nie narzeka na swoje zarobki, bo jednak ma kontrakt chociażby z Fame MMA, gdzie pełni rolę kogoś w rodzaju hosta. Co więcej, 3 lata temu występował jako zawodnik (Fame 3).

Czy z wyświetleń na poziomie ~800 tysięcy da się wyżyć? Wszystko zależy od ilości współprac i czasu oglądania materiałów. W tym przypadku filmy są długie, więc można spokojnie dodać dużo reklam. Nadal jednak ciężko byłoby wyciągnąć z tego sensowne pieniądze.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka