w

Jeden z największych streamerów opuścił Twitcha, bo platforma pomyliła się przy jego nicku

Sykkuno, jeden z najpopularniejszych streamerów (TOP 100 z 4mln obserwujących), podzielił się z widzami powodem, dla którego odszedł z Twitcha.


Wiadomo, że Sykkuno dostał oferty tak samo od Twitcha, jak i Youtube. Początkowo propozycja TTV była nie do przyjęcia, ale finalnie streamer wynegocjował tak dobre warunki, że jego wypłata byłaby w zasadzie podobna.

Problem leżał gdzie indziej. Streamer ujawnił, że ostatecznie wybrał Youtube, bo Twitch pomylił jego nick. Warto wspomnieć, że mowa tutaj o 28. najwięcej zarabiającym streamerze na TTV i 45. pod względem ilości obserwujących.

Twitch pomylił jego nick

Dla niektórych taka sytuacja nie byłaby niczym niesamowitym. Sykkuno wziął to za brak szacunku. Streamer wspomina, że pisał do całej masy osób z pytaniem, czy na pewno nie jest to jakiś scam – nie wierzył, że Twitch może się w ten sposób pomylić.

Video

Jednym by to niesamowicie przeszkadzało, inni nie za bardzo by się przejęli. W każdym razie Sykkuno mimo podobnej oferty wybrał Youtube i to tam na razie będzie streamował. Szczegóły odnośnie czasu trwania kontraktu są niejawne, więc trudno powiedzieć, jak długo streamer nie pojawi się na TTV.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka