w

Jeden z zawodników freakowej gali MMA był aktorem filmów dla dorosłych. Tak na to odpowiada

Polska scena freakowych gal jest coraz dziwniejsza i coraz bardziej zaskakująca.


Na początku było tylko Fame MMA, które toczyło się wokół pojedynku dwóch streamerów i ich odwiecznego konfliktu. Potem pojawiły się kolejne federacje, a teraz przeciętnemu widzowi trudno nadążyć co, gdzie i jak się dzieje.

W każdym razie jedną z federacji jest Prime MMA, gdzie występują całkiem znane osoby. Oprócz nich także “Ochroniarz z Tindera”, osoba blisko związana z Amadeuszem Ferrarim.

Wątek filmów 18+

O całej sprawie ludzie dowiedzieli się głównie od byłego chłopaka Zusje, który ma konflikt z Piotrem. Podczas jednej z rozmów Scarface ujawnił, że “Ochroniarz z Tindera” występował w filmach dla dorosłych.

Ludzie szybko wyłapali, o co chodzi, który to film etc. Dla osób, które są ciekawe, wystarczy poszukać odcinka numer 241.

Zawodnik Prime nie ma z tym większego problemu, a przynajmniej tak mówił na swoim Instagramie, komentując całą sprawę.

Bombuś, gniotku mały. Czy ty naprawdę w tej swojej małej główce kapuścianej, naprawdę myślałeś, liczyłeś na to, że ja coś będę chciał ukryć związanego z tym filmem moim? Naprawdę myślałeś, że ja uważam, że w Internetach coś się ukryje? Szczególnie coś takiego? Powiem ci tak, na pewno się spotkamy, kwestia tylko czasu, buziaki.

Ten świat robi się naprawdę coraz bardziej zaskakujący. Wydawałoby się, że zwyczajnie nie da się co chwilę mieć nowych konfliktów, a jednak.