w

Jedna z pierwszych streamerek Twitch zbanowanych za ubiór dowiaduje się o basenowej kategorii

Velvet_7 to wyjątkowy przypadek w świecie Twitcha. Jest jedną z pierwszych streamerek, które zostały zbanowane za to, w jaki sposób się ubierają.


Historia Velvet_7 jest naprawdę dziwna. Koreańska streamerka była 3-krotnie banowana, Twitch 3-krotne ją przepraszał, a najdłuższe zawieszenie trwało… 18 miesięcy. Twitch jako powód zawsze wskazywał to samo, czyli nieodpowiedni ubiór.

Jak wyglądało ten nieodpowiedni strój? Dokładnie tak:

Z perspektywy czasu trudno powiedzieć, by było tutaj coś niestosownego. Te kilkanaście miesięcu temu już duży dekolt był niedopuszczalny.

Streamerka dowiaduje się o basenach

Ta sprawa idealnie pokazuje, jak zmienił się Twitch. Kiedyś duży dekolt oznaczał permanentną blokadę. Dzisiaj platforma proponuje całą kategorię, która opiera się na streamowaniu w strojach kąpielowym.

Velvet_7 była 3-krotnie przepraszana za swoje bany, dzisiaj jest niesamowicie zdziwiona widząc, że TTV stworzył kategorię do siedzenia w basenach. Z jej perspektywy musi to wyglądać dość zabawnie. Oczywiście streamerka nie jest znana tylko z TTV, ale także chociażby OF, ale w tej sprawie nie jest to aż tak istotne.

Została ona banowana za pokazywanie dekoltu, Twitch ją banował, przepraszał, by potem zrobić specjalną kategorię dla basenów. Reakcja Velvet_7 mówi sama za siebie.

Koreanka nie dowierzała, że Twitch poszedł w tym kierunku. Początkowo była wręcz przekonana, że jest to jakiś żart.