w

„Jestem fałszywą k…” mówi Boxdel podczas F2F na Fame MMA

Takiego „statementu” chyba ludzie się nie spodziewali. Boxdel zgodził się ze słowami Don Kasjo.


Starcie z Don Kasjo naprawdę było trudną przeprawą dla Boxdela. Ten wprost przyznał, że nie jest obecnie w zbyt dobrej formie psychicznej i cały czas próbuje się odbudować. Ale chyba nikt nie sądził, że Boxdel może przyznać racje Don Kasjo w momencie, gdy ten po prostu nazywa go fałszywą k…

Widać, że granica Boxdela jest obecnie przesunięta bardzo, ale to bardzo daleko. Pytanie tylko, czy nie idzie już w drugą stronę, zbytniego przesadzania. W każdym razie rzeczywiście, Boxdel wprost powiedział, że jest faktycznie fałszywy.

Boxdel wprost o tym mówi

Ostatnio w przestrzeni publicznej padło wiele przykrych dla Boxdela słów. Youtuber nadal niekoniecznie wie, jak pójść dalej i jak „zmienić pasek do greenbarsów”.

Video

To akurat było dość zaskakujące. Cokolwiek by teraz Boxdel nie zrobił to zostanie odebrane raczej negatywnie. Mnóstwo dziwnych sytuacji pojawiło się tak samo u Michała, jak i u Sylwestra. Ludzie czują, że nie wiedzą wszystkiego i to działa mocno na niekorzyść chłopaków.

Gdyby jeszcze nie było w tym wszystkim tak bardzo bezpośredniego Don Kasjo, to może by to wyglądało inaczej. Ale no sam Boxdel przyznaje, że traci wizerunkowo, ale patrzy na to także z pozycji biznesowej. Dla Fame i generowania zainteresowania Don Kasjo jest strzałem w dziesiątkę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka