w

Kasix, TOP 1 polska streamerka Twitch odpowiada na pytanie o założenie konta na OF

Mało kto zdaje sobie sprawę, ale Kasix od sierpnia 2021 jest numerem jeden, jeżeli chodzi o polskie streamerki Twitch.


Patrząc na statystyki polskich streamerek Twitch, łatwo dojść do wniosku, że Kasix “gra w inną grę” i zostawiła wszystkie inne dziewczyny w tyle. W momencie, gdy w czerwcu żadna inna polska streamerka nie przekroczyła tych 100 tysięcy “obejrzanych godzin”, Kasix miała ich ponad 220 tysięcy.

streamerzy.pl

Streamerka ma lepsze i gorsze miesiące, co jest kompletnie normalne. Widać jednak, że jej publika od kilku miesięcy jest raczej stabilna.

Kasix odpowiada na pytanie o OF

Nic dziwnego, że Kasix dostała pytanie o założenie OF. W końcu ostatnio jest w Polsce bardzo głośno o tej platformie, szczególnie w kontekście streamerek Twitch. Co mówiła na ten temat Kasix? Jak słyszymy:

(…)według mojej osobistej opinii, mam do siebie taki szacunek i przede wszystkim jestem w szczęśliwym związku, że nie zamierzam się dzielić swoją cielesnością(…).

Klip: Jays

Gdzieś tam w mediach społecznościowych mówi się, że OF jest na pewno ciekawym kierunkiem do rozważenia dla tych mniejszych streamerek, które nie zarabiają z samego streamowania wystarczająco dużo, by skupić się tylko na tym. W przypadku Kasix takiego problemu nie ma.