w

KlaudiaCroft, polska streamerka Twitch, odpowiada: “Bo jestem kurwi**onem, jestem s*ką chodzącą”

https://www.twitch.tv/klaudiacroft/

KlaudiaCroft do dość kontrowersyjna postać, jeżeli chodzi o polskiego Twitcha. Ostatnio zorganizowała podczas transmisji “randki z widzami”.


Za granicą coraz popularniejszy robi się content polegający na randkach z widzami. Jest w sumie kilka streamerek, które się tym zajmują i wychodzi to naprawdę ciekawie. W Polsce swoich sił w czymś takim spróbowała KlaudiaCroft.

Podczas tej transmisji wydarzyło się wiele rzeczy, które z miejsca stały się popularne. Oczywiście wszystko to można wyciąć z kontekstu, ale tego typu rzeczy naprawdę “wykręcają”:

Klip: https://www.twitch.tv/klaudiacroft/

Na polskim Twitchu nie ma raczej tego typu rzeczy, więc trudno się dziwić, że ludzie bardzo głośno zaczęli o tym mówić.

Ten jeden, najpopularniejszy klip

Przez polską społeczność przeszedł jeden klip, który prawdopodobnie jest w jakiś sposób wyrwany z kontekstu. Oczywiście można się domyślać, że streamerka w ten sposób po prostu to wyśmiała. KlaudiaCroft mówi:

Czemu robisz z siebie sz*atę na Twitchu?

Bo jestem kurwi**onem, jestem s*ką chodzącą, więc dlaczego mam się ukrywać, że nie jestem i robić z siebie świętoszkę, kiedy jestem jebanym su*zyskiem (…).

W związku z przeszłością Klaudii i przede wszystkim sytuacji z Zonym ludzie wstawiają to teraz dosłownie na wszystkich Discordach powiązanych czy to z Youtube czy z Twitchem.

Klip: https://www.twitch.tv/klaudiacroft/

Jeżeli w tym wszystkim chodziło o wywołanie kontrowersji, to na pewno się udało. Oglądalność streamerki na pewno w ostatnich dniach mocno się zwiększyła. Średnia widzów w lipcu wynosiła około 100 osób, ostatnie transmisje oglądało nawet blisko 800 widzów.