w

Kogo Friz mógł stracić? Kto i w jakich okolicznościach chciał odejść z Ekipy

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=tN5LPpaa_YQ

Okazuje się, że w Ekipa mogła stracić jednego z jej członków i to wręcz kluczowego.


Mało kto wie, ale w Ekipie organizowane są co jakiś czas narady, podczas których youtuberzy wyjaśniają wszystkie problemy, jakie się pojawiają. Jedna z osób ujawniła, że podczas takiego spotkania doszła do wniosku, że chce odejść.

Finalnie do tego nie doszło, ale ponoć było już blisko. Powodu niestety do końca nie ujawniono, nie wiadomo także kiedy dokładnie cała sytuacja miała miejsce, ale można się domyślać, że było to stosunkowo niedawno.

Kto mógł odejść z Ekipy?

Informacje o możliwym odejściu pojawiły się już kilka dni temu na jednym z filmów u Fusialki, na którym dziewczyny odpowiadały na pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, kto chciał odejść z Ekipy. Okazuje się, że chodziło o Wersow.

Youtuberka wskazała siebie, mówiąc:

Ja chciałam, jak raz mieliśmy taką mega rozmowę (…) My mamy cykliczne takie ekipowe rozmowy i na tych rozmowach zazwyczaj jest tak, że wyjaśniamy sobie coś między sobą, ale jest też coś takiego, że każdy musi wyjaśnić coś do jednej osoby, wtedy wszyscy najeżdżamy na jedną osobę i to jest cyklicznie po prostu. I wtedy akurat było na mnie (…) I mnie to tak przytłoczyło (…).

Niestety nie wiadomo, o którą sytuację chodzi. Weronika sama natomiast potwierdziła, że cała Ekipa miała do niej jakiś problem. Możliwe, że chodziło o niedawną dramę z logiem, ale równie dobrze sprawa mogła dotyczyć czegoś innego.