w

Kolejna konkurencja Fame MMA. Pierwszy zawodnik i data nowej gali

Jest potwierdzenie tego, co pojawiało się za kulisami. Powstaje kolejna federacja i nie jest to Icon MMA.


Nowa federacja ma powstawać w cieniu, ale są już ponoć zapewnieni zawodnicy. Co ciekawe, niektórzy faktycznie odłożyli swoje internetowe sprawy i nagle poznikali. Wydaje się, że nie chodziło wówczas o Icon MMA, bo tych ludzi dalej nie ma.

W każdym razie Tomasz Chic na swoim Instagramie potwierdził powstanie nowej federacji, która ma być konkurencją trzech pozostałych – Fame MMA, Clout MMA i Prime MMA. Jednocześnie to Tomasz Chic jest pierwszym zawodnikiem.

Kolejna federacja, konkurencja Fame MMA, Clout MMA i Prime MMA

Nie wiadomo o tym zbyt wiele. Chic mówi, że będzie to bardzo głośne medialnie, że pojawią się „wybitne postaci internetowe”, ale nie pada żadna nazwa federacji, żaden punkt zaczepienia. Jest jednak data, kiedy miałoby się to odbyć – 13 kwietnia 2024 roku. Wszystko więc pewnie ruszy z promocją po Clout MMA.

O tej federacji już można było usłyszeć wcześniej, ale tylko za kulisami. Wiele osób mylnie złączyło ją z Icon MMA, a to jeszcze coś innego. Pełne Story, gdzie Tomasz Chic o tym mówi:

Video

Tl;dr

  • Powstaje nowa federacja, która ma stanąć na równi z obecnymi na rynku.
  • Nie znana jest jeszcze jej nazwa.
  • Gala ma się odbyć 13 kwietnia 2024 roku.
  • Tomasz Chic jest pierwszym zawodnikiem.

Jak to wszystko wyjdzie i czy nie skończy się tak, jak poprzednio? Zobaczymy. Ponoć stoją za tym duże organizacje, ale konkretów brak. Przynajmniej publicznie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka