w

Kolejna osoba, która miała walkę wieczoru odchodzi przez „c*cki”. „To będzie moja ostatnia walka”

Niedawno Lil Masti ogłosiła, że odchodzi od walk. Teraz okazuje się, że kolejna osoba rezygnuje.


Fame MMA, High League i inne federacje dają niesamowity przypływ tak samo emocji, jak i popularności. Ci najpopularniejsi twórcy zauważają po czasie, że niestety zabiera to niesamowite ilości czasu. Dlatego, o ile ktoś nie chce zostać „profesjonalnym” freakiem, to niestety musi liczyć się ze spadkiem aktywności przy innych projektach.

Lil Masti zrezygnowała między innymi właśnie przez wzgląd na brak czasu, przymusowe poświęcenie się dla walk. Teraz podobnie ma jeszcze ktoś.

Rezygnacja z freak fightów

Następna walka będzie jej ostatnią, przynajmniej oficjalnie:

„A Ty mówiłaś coś, że to jest twoja ostatnia walka tak? Dlaczego?”

„Tak, bo mam w styczniu operację, robię sobie c*cki. A potem po prostu… Wiesz co, MMA to nie jest  kompletnie mój vibe. W sensie czuję, że te treningi mi zabierają 3/4 życia i nie jest to coś, co sprawia mi taką maksymalną przyjemność”

Tym razem chodzi o Natsu, informację o swoim odejściu, a przynajmniej przerwie „na długi czas” potwierdziła u chłopaków z WK podczas wyciskania. Nie tylko jednak ta youtuberka myśli o odejściu, ponoć podobnie ma kilka osób, które są związane z walkami już od dłuższego czasu. Po prostu coraz więcej ludzi zauważa, że na rzecz walk poświęcają tak naprawdę swoje dotychczasowe kariery.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka