w

Kolejna osoba z Ekipy Friza próbuje swoich sił w MMA. I to tak, której nikt by nie podejrzewał

W Ekipie Friza jest kilka osób, które są zainteresowane tematem MMA. Oczywiście chodzi o Mini Majka, czy Trombę. Do tego grona dołącza ktoś jeszcze.


Ewentualna walka kogoś jeszcze z Ekipy Friza wzbudziłaby ogromne emocje. Pierwszym kandydatem jest Tromba. Wśród osób, których widzowie nigdy nie podejrzewaliby o ewentualną walkę zdecydowanie można wymienić Wersow.

Sama youtuberka wielokrotnie podkreślała, że nie ma zamiaru walczyć, że ring nie jest dla niej, że to zupełnie nie jej świat. 5 miesięcy temu tak odpowiadała na pytania o walkę z Natsu:

“Czy Wy byście widzieli mnie bijącą się w oktagonie? No nie, ja się do tego totalnie nie nadaję, ja ze sportem, jeżeli chodzi o sztuki walki, przemoc, ja nie mam z tym nic wspólnego i raczej się w tym nie widzę.”

A teraz na swoim Instagramie publikuje materiały z treningu wraz z Lexy.

Wersow i MMA?

Oczywiście nie należy tego rozpatrywać jako zapowiedzi walki Wersow w MMA. Prawdopodobnie chodzi tutaj jedynie o odcinek, ten ma się pojawić we wtorek na kanale youtuberki. Ale kto wie, może jednak coś jest na rzeczy i Weronika będzie chciała spróbować czegoś nowego.

Trening wygląda na bardzo podstawowy, w zasadzie trudno zobaczyć tutaj coś konkretnego, prawdopodobnie trzeba poczekać dopiero na odcinek.

Weronika na pewno dostawała wiele ofert walk, podobnie, jak reszta Ekipy Friza. Ten świat na pewno może wciągnąć. Pytanie tylko, na ile ring pasowałby do samej Wersow i jej wizerunku.