w

Kolejna streamerka fatalnie pomyliła Twitcha z platformą dla dorosłych. Ban po kilku minutach

Trudno powiedzieć, czy zamierzenie, czy też nie, ale jedna ze streamerek transmitujących na Twitchu najwyraźniej doszła do wniosku, że nie ma sensu grać w Dead by Daylight.


Takie przypadki zdarzają się co jakiś czas. W historii była cała masa dziewczyn, które były przekonane, że na Twitchu można streamować content 18+. Szybko okazywało się, że nie jest to prawdą. Największą wpadkę zaliczyła streamerka Fortnite, która dosłownie włączyła transmisję nie na ten platformie, na której powinna. Potem się tłumaczyła, że nie zmieniła tego w ustawieniach.

Kolejna taka “pomyłka”

Tym razem nie chodzi o kogoś, kto byłby już znany. Przed banem dziewczyna prowadziła kilka transmisji i to pod różnymi nickami. Wygląda to trochę tak, jakby po prostu puściła nie to, co powinna.

W sumie jej transmisje trwały 10 godzin, przy średniej widzów wynoszącej zawrotne 6. Łącznie jednak przed banem udało jej się zebrać 75 obserwujących – najwięcej najprawdopodobniej na koniec, czyli w momencie, w którym na transmisji pojawiły się treści 18+.

Stream został zakończony już z banem. Nie wiadomo jednak, na jak długo. Osoba streamująca nie miała partnera, więc zapewne jest to perm. W przypadku wspominanej streamerki Fortnite zawieszenie zostało przyznane na zaledwie 7 dni.

Ludzie trochę żartują, że Twitch powinien dodać kategorię ćwiczenia przełyku i byłoby git. Inni też piszą, że to po prostu czyszczenie “przyborów kuchennych”.