w

Kolejny popularny polski portal dla dorosłych kończy działalność. Roksa była tylko początkiem

Wygląda na to, że Roksa rozpoczęła tylko falę zamknięć popularnych polskich serwisów dla dorosłych.


Zamknięcie Roksy było dość zaskakujące, mało kto spodziewał się, że po kilkunastu latach działalności ktoś uzna, że jest to zorganizowana grupa przestępcza. W każdym razie, gdy wszyscy już zapomnieli o całej sprawie, w sieci pojawiły się informacje o planowanym zamknięciu innej strony.

Ta często była określana zamiennikiem czy też alternatywą dla Roksy. Jak informują sami użytkownicy, nie da się już tam przedłużać swoich ogłoszeń, administracja ma również prosić o to, by nie wpłacać pieniędzy na dotychczasowe konto.

Drugi taki serwis kończy działalność

Chodzi tutaj o portal „Odloty”, który według komunikatów wysyłanych w wiadomościach prywatnych zakończy swoją działalność 31 stycznia 2022 roku.

Jaka historia się za tym kryje? Tego nie wiadomo. Wszyscy snują domysły, że jest to podobna sytuacja, co z Roksą, ale nie ma ku temu większych podstaw. Możliwe, że twórcy zwyczajnie przestraszyli się ewentualnych konsekwencji, a może sprawą zainteresowali się już śledczy – to póki co jest jedną, wielką zagadką. Wiadomo natomiast, że policja zapowiadała kontrole podobnych do Roksy serwisów.

Same Odloty nie odpowiadają już na pytania, wysyłana jest jedna i ta sama formułka o planowanym zamknięciu portali. Teraz gdy zrobiło się o tym głośno, to prawdopodobnie ten zostanie zamknięty jeszcze szybciej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka