w

Kolejny sezon Wiedźmina na Netflixie jest pewny. Wszystko co wiemy na jego temat

Drugi sezon Wiedźmina na Netflixie jest pewny. Serial stał się ogromnym hitem nie tylko w Polsce.


Drugi sezon Wiedźmina został zapowiedziany jeszcze przed premierą debiutanckiego odcinka. Netflix wykazał ogromne zaufanie do adaptacji książki Andrzeja Sapkowskiego i ta decyzja im się naprawdę opłaciła. Serial stał się hitem nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Trzeba przyznać, że wszędzie, gdzie pojawi się historia Geralta z Rivii, tam osiąga ona sukces i mowa tu chociażby o produkcji CD Projekt Red.

Co wiemy o drugim sezonie Wiedźmina?

Zdjęcia do kolejnego sezonu rozpoczęły się już na początku bieżącego roku, jednak praca na planie została chwilowo wstrzymana ze względu na wydarzenia, jakie miały miejsce na świecie. Twórcy serialu za pośrednictwem Twittera, w formie piosenki barda, poinformowali, że produkcja Wiedźmina wznowi się już 17 sierpnia.

Netflix nie podał oficjalnej daty premiery drugiego sezonu, jednak oświadczył, iż powrót serialu nastąpi już w 2021 roku.

Drugi sezon wplecie w historię Vesemira oraz nową lokalizację – Kaer Morhen. Prawdopodobnie twórcy serialu zapożyczą kolejne historie z powieści – „Krew elfów” oraz „Czas pogardy”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka