w

Kolejny streamer Twitch pokazuje, jak stracić 4 tysiące złotych. Tym razem przez swój rage w trakcie gry

Każdemu graczowi i to niezależnie od gry zdarzyło się czasem zirytować. Jedni po prostu zaciskają pieść, inni uderzają nią w biurko, a jeszcze kolejni wstają z krzesła i chodzą po pokoju.


Denerwowanie się w trakcie grania to już kompletna normalność. Szczególnie w produkcjach, które wymagają gry zespołowej, a my sami nie mamy wpływu na to, jakich sojuszników dostaniemy. Czasami jednak złość prowadzi do zachowań, które potem okazują się być dość kosztowne.

Przekonał się o tym jeden ze streamerów Twitch – profesjonalny gracz Dota 2 “Mason Venne”, który w kilka sekund zniszczył swój fotel wart około tysiąca dolarów. W przeliczeniu na złotówki to 4.3 tysiąca złotych.

Zniszczony fotel w trakcie rage’u

Przed włączeniem klipu lepiej nieco ściszyć telefon. Streamer zdenerwował się na grę i zaczął mocno krzyczeć. Wstał od biurka i uderzył fotel w taki sposób, że odpadło od niego oparcie. W teorii udało się je jakoś poskładać, ale kompletnie się nie trzymało.

Gdy streamer zorientował się w tym, co zrobił, dość mocno się załamał:

“Rozwaliłem swoje krzesło gamingowe warte tysiąc dolców”

Po kilku minutach gracz w jakiś sposób przymocował oparcie, ale ciągle na nie narzekał – to zwyczajnie odpadało i nie układało się tak, jak wcześniej.

Czy było to pod publikę? Możliwe. Streamerzy często robią takie rzeczy, by klipy z ich rage’ami stały się viralem. W tym przypadku cena virala była dość sroga.