w

Kompletna odklejka streamerki Twitch po tym, jak dostała donate w wysokości 1 dolara

Jedna ze streamerek chyba za bardzo poczuła się jak gwiazda największego formatu.


KarenLiao to streamerka, której nie będziecie kojarzyć. Obserwuje ją około 4 tysięcy osób, jej content polega w zasadzie tylko na rozmawianiu z widzami, ewentualnie kąpaniu się w basenie czy myciu prysznica jako oczywiście usprawiedliwienia tego, dlaczego ma na sobie strój kąpielowy.

Streamerka zasłynęła w ostatnich godzinach wypowiedzią do swojego widza, który dał jej donację w wysokości 1 dolara. Streamerka zaczęła go cisnąć od biedaków, a następnie zagroziła banem, jeżeli ten nie da jej subskrypcji.

Kompletna odklejka małej streamerki

Streamerka autentycznie pocisnęła swojego widza od biedaków dlatego, że wysłał jej tylko jednego dolara. Warto wspomnieć, że na jej stremach przesiaduje około 100-200 osób.

Czy ty wysłałeś mi właśnie 1 dolara? Co mam za to kupić? Nie bądź ci*ą, nie bądź biedakiem(…).

Swoją błyskotliwą wypowiedź skwitowała:

Jeśli nie dasz suba teraz, 3, 2, 1, to dostaniesz bana.

Czy jest to próba wywołania kontrowersji? Trudno powiedzieć, streamerka z setką oglądających raczej nie sądziła, że ktoś to w ogóle wyłapie. Na jej nieszczęście stało się to viralem.

Najpopularniejsze klipy mówią chyba wszystko o contencie, jaki prezentuje streamerka. Jest to kąpanie się w basenie, przygotowywanie jedzenia, rozmawianie z widzami i odwiedzanie plaż. Jedyne kategorie, w jakich dziewczyna streamuje, to rozmowy i baseny.

Czy tacy ludzie naprawdę istnieją? Tak, jak najbardziej. Choć trudno się o tym przekonać, bo klipy z tej konkretnej sytuacji są masowo usuwane z sieci.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka