w

Koniec domu Ekipy Friza za miesiąc. Dlaczego Youtuberzy muszą się wyprowadzić i czego się spodziewać

Wujek Łuki potwierdził, że projekt “Dom Ekipy Friza” oficjalnie zakończy się za około miesiąc. Skąd taka decyzja i czego należy się spodziewać?


Ekipa Friza oficjalnie będzie się przeprowadzać, zmieniając swoje podejście do otoczenia i tworzenia filmów. Wujek Łuki stawia sprawę jasno, to będzie oznaczało koniec projektu “Domu Ekipy”, gdyż ten dom zostanie po prostu zmieniony na zupełnie nowy.

Wszystko to, włącznie z planami na kolejne miesiące usłyszeliśmy podczas jednego ze streamów na Twitch. Co w takim razie warto o tym wszystkim wiedzieć?

Koniec projektu “Dom Ekipy”

Jeden z widzów rozpoczął temat zmiany domu na inny i tym samym zakończenia pewnego etapu.

“Kiedy koniec projektu “Dom Ekipy”? – zapytał jeden z widzów

No w takim wymiarze, jak teraz, to jeszcze miesiąc jesteśmy tutaj. Przeprowadzamy się do kolejnego domu, więc projekt Dom Ekipy rzeczywiście zakończy się wraz z tym domem, no nie? Teraz będzie inny dom, więc można powiedzieć, że będzie to drugi sezon Domu Ekipy, ale to już jest całkowicie nowa rzecz. Nowy content będzie tworzony (…) – mówi Wujek Łuki

Shot by: AdixoN

Pod znakiem zapytania jest to, czy Ekipa przeniesie się do innego miasta. Jak słyszymy, Youtuberom dobrze mieszka się w Krakowie, dlatego niechętnie opuszczaliby to miejsce.

Skąd jednak taka nagła zmiana domu? Wszystko wynika z tego, że dom ponoć ma zostać sprzedany. Ekipa nie chce stać w miejscu, dlatego nawet nie rozważała jego zakupienia. Kolejny budynek również będzie wynajmowany, a nie kupowany.

Shot by: AdixoN

Czego powinni się spodziewać sami widzowie? Na pewno dużej zmiany tak samo w tworzonych materiałach, ich klimacie, jak i sposobie nagrywania. Na pewno zmiana miejsca zamieszkania to duży krok naprzód i chwilę zajmie Youtuberom przystosowanie się do nowej rzeczywistości.

Co ciekawe, Wujek Łuki wspomina również o dalekich planach odnośnie USA. Widać, że Ekipę mimo wszystko ciągnie za granicę i być może za kilka lat nikt z członków nie będzie na stałe mieszkał w Polsce.