w

Koreańska streamerka Twitch zalicza wpadkę. Teraz musi się liczyć z nadchodzącym banem

Jedna z najpopularniejszych koreańskich streamerek zajmujących się transmisjami z tańczeniem, przebierankami i contentem wokół wyglądu musi się liczyć z ewentualną blokadą jej kanału.


berry0314 to bardzo ciekawy przypadek streamerki, która jest dodatkowo chroniona przykładowo na Reddicie. Klipy z nią w roli głównej są usuwane ze strony głównej przez osoby będące moderatorami samej streamerki i subreddita poświęconego Twitchowi.

W efekcie wiele klipów z wpadkami, czy ogólnie urywkami streamów jest usuwanych.

Ten jednak konkretny nadal wisi w serwisie Twitch i co zabawne, zawiera pewien polski akcent. Co więcej, moderator, który usuwa treści z Reddita może mieć jakieś powiązanie z Polską, ale to nie zostało potwierdzone.

Możliwy ban za tę wpadkę

Na Twitchu nie można dopuścić do kilku rzeczy. Jedną z nich jest pokazanie swojej bielizny. W przeszłości Twitchowi zdarzało się już za to banować:

Chodzi tutaj o przypadkową, albo specjalną wpadkę z pokazaniem czegoś za dużo. To określa ogólny regulamin Twitcha, w którym napisano:

Wszyscy streamerzy muszą zakryć obszar od bioder do dolnej części miednicy oraz pośladków.

Co jednak takiego stało się u jednej z topowych streamerek? Sam tytuł mówi wszystko – co zabawne, zostało to zapisane przez Polaka.

Klip może zniknąć w każdym momencie, ale większość zapewne nawet nie rozumie, co oznacza napis w języku polskim.

Czy to specjalnie, czy przypadkowo, nie ma większego znaczenia. Pytanie tylko, czy streamerka zobaczy na swoim kanale bana – w wielu przypadkach tak to się właśnie kończyło. I to nawet, jeżeli nie jest to nic niesamowitego.